ÇEMAŞ TALAŞLI İMALAT

Otomotiv, beyaz eşya,makine başta olmak üzere değişik sektörlere yüksek kalitede gri ve sfero döküm parça üreten Çemaş 2007 yılında gerçekleşen yeni talaşlı imalat yatırımıyla ana sanayilere doğrudan bitmiş parça tedarik edebilecek düzeye ulaşmıştır.

Her geçen gün büyümekte olan talaşlı imalat fabrikamız yatay cnc işleme merkezleri,dikey cnc işleme merkezleri,yatay cnc tornalar,dikey cnc tornalar,çok eksenli tornalama merkezleri ve uzman kadrosuyla kompleks parçaları hassas toleranslarda işleme kabiliyetine sahiptir.

45 yıllık sektör tecrübesi, ISO 9001 ve ISO/TS 16949 kalite sistemleri doğrultusunda sürekli iyileştirmeler sağlanarak gerçekleşen süreçler sonucu yüksek bitmiş ürün kalitesi sağlanmaktadır.

İşlenmiş parçalar müşteri isteğine göre uluslar arası standartlarda temizleme işlemine tabi tutulur.Otomatik yıkama ve kurutma makinası sayesinde parçalarda mikron boyutunda partikül ve mg seviyesinde temizlik standartlarına erişilebilmektedir.

Çemaş bugün itibariyle yılık 6.000 ton döküm parça işlemektedir.

Toplam 10.000 m2 kapalı alana sahip olacak yeni talaşlı imalat fabrikası toplam 5 modülden oluşacaktır.1.700 m2 kapalı alana sahip ilk modül Mayıs 2011’de devreye alınmıştır.

FOTOĞRAF GALERİSİ