ÇEMAŞ YÖNETİM KURULU

Şirketimizin 08.05.2018 tarihinde yapılan 2017 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Yönetim Kurulu’nun ikisi bağımsız üye olmak üzere aşağıdaki tabloda isimleri verilen toplam yedi kişiden oluşmasına, Yönetim Kurulu’nun üç yıl süre ile görev yapmasına karar verilmiştir. Yönetim Kurulu üyelerimizin tamamı icracı olmayan üyelerden oluşmaktadır.

Bartın 1963 doğumludur. 1981 yılında Northfield Mount Hermon School (Amerika) Lisesinden 1985 yılında da Boğaziçi üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olmuştur.
1983 yılında girdiği IŞIKLAR Holding Yönetim Kuruluna 1990 yılında başkan olmuş ve 1990 yılında itibaren IŞIKLAR Holding’e bağlı, ortaklığımız IŞIKLAR Enerji ve Yapı Holding de dahil tüm grup şirketlerinin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.
Bartın 1964 doğumludur. 1982 yılında College International de School Bonnelles (Fransa)’dan1986 yılında da Marmara Üniversitesi İşletme Bölüm’den mezun olmuştur.
1986 yılında girdiği IŞIKLAR Holding Yönetim Kuruluna 1990 yılında başkan yardımcısı olmuş ve 1990 yılından itibaren IŞIKLAR Holding`e bağlı,ortaklığımız IŞIKLAR Enerji ve Yapı Holding de dahil tüm grup şirketlerinin yönetim kurulu başkan yardımcılığını yürütmektedir.
İzmir 1945 doğumludur. Liseyi West Chester High School (Amerika) da bitirmiştir. 1970 yılında University of Strathclyde (İskoçya) dan Gemi İnşa Mühendisi olarak mezun olmuştur.
1974 yılında katıldığı IŞIKLAR Grubu' nda mühendislikten başlayıp, üst kademe yöneticiliğe uzanan bir kariyer yapmıştır.
IŞIKLAR Enerji ve Yapı Holding A.Ş Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu üyeliğinin yanında tüm IŞIKLAR Grubu şirketlerinde Yönetim Kurulu üyeliği görevini yapmaktadır.
1960 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden 1982 yılında mezun olmuştur.
1987 yılında katıldığı IŞIKLAR Grubunda iç denetçilik, IŞIKLAR İnşaat Malzemeleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı, Barkisan Holding ve IŞIKLAR Holding Finansman Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuş, son olarak Metemteks Sentetik İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü ve tüm IŞIKLAR Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır.